Rolser Nákupná Taška Na Kolieskach Plegamatic Original MF, Fialová

Rolser Nákupná taška na kolieskach Plegamatic Original MF, fialová

Zistiť viac >>Základné informácie o prudukte:
Kategória: Bytové doplnky a dekorácie
Dodavateľ:Rolser
Cena:56.99 €
Cena bez DPH:47.49 €
Dostupnosť:skladom
Rolser Nákupná taška na kolieskach Plegamatic Original MF, fialová 4,25 (85%) 24 x hodnotené

Praktická nákupná taška na kolieskach Plegamatic uvezie pokojne 40 kíl a sama sa pritom vojde za skriňu alebo len do šuplíka. Aj keď sa podvozok svojou kapacitou a rozmermi úplne vyrovná všetkým konštrukciám ROLSER, zvládnete ho dvoma jednoduchými pohybmi zložiť na veľkosť nenápadnej kabelky. Vystužené dno dodá každej taške potrebnú pevnosť a zaistí, že sa po ceste nezničí náklad. Ergonomické držadlo sa pri rozloženom stave týči do výšky necelého metra. Podvozok sa vám tak bude pohodlne riadiť. Pretože je hliníkové šasi veľmi ľahké, môžete ho prehodiť cez rameno alebo niesť v ruke.Rozložená taška pojme 40 l a uvezie až 40 kg. Jednoduchý model bez priehradiek sa zatvára na klopu so suchým zipsom. Dizajn je strohý, aby šla taška čo najľahšie skladať, avšak nechýba punc elegancie. Pri čistení aj nepriazni počasia oceníte ľahko umývateľný a nepremokavý materiál.Predĺžená záruka 3 roky.Vlastnosti a parametre: doporučené zaťaženie: 25 kg rozmer zloženého vozíka: 40 x 10 x 52 cm (š x h x v) rozmer tašky: 37 x 19 x 60 cm (š x h x v) hmotnosť podvozku: 1,5 kg / hmotnosť podvozku s taškou: 1,98 kg skladacia rukoväť: áno úchytka na nákupný vozík: nie termo priehradka: nie


 • Taška na kolečkách Rolser Joy Jet LN Modrá
  Taška na kolečkách Rolser Joy Jet LN Modrá

  Nechcete už nosiť ťažké nákupy v rukách? Pomôže vám táto nákupná taška na kolieskach, ktorá vám výrazne uľahčí..

  30.99 €
 • Gimi Twin Fialová
  Gimi Twin Fialová

  4-koliesková nákupná taška s rámom z ocele i živice s polyesterovou taškou so sťahovacou šnúrkou a nitom na zatváranie v prednej časti..

  44.99 €
 • Flexi Nákupná taška na kolieskach zelená
  Flexi Nákupná taška na kolieskach zelená

  Nákupná taška s oceľovou konštrukciou a polyesterovou taškou s objemom 45 l sa stane vašim obľúbeným spoločníkom pri nákupoch. Na..

  26.59 €Doporučujeme: Nákupné tašky a košíky V tejto kategórii: nábytok | bytové doplnky a dekorácie | doplnky do kuchyne sa nachádza rolser nákupná taška na kolieskach plegamatic original mf, fialová!
© 2021 Kontakt